,

اس ایکس مینی ایکس کلس با اتومایزر آر دی ای SXMini X Class With Divine RDA

(دیدگاه 2 کاربر)

توجه : ماد ایکس کلس دارای گارانتی ۶ ماهه با شرایط ویژه است. برای مطالعه شرایط گارانتی اینجا کلیک کنید.

اس ایکس مینی ایکس کلس ، یک کیت ۲۰۰ وات دو باتری با بلوتوث و با قابلیت اتو اسکوانک ، یعنی قابلیت پمپ جویس به صورت اتوماتیک در اتومایزر دستگاه است. قابلیت اتو اسکوانک و پمپ اتوماتیک این دستگاه ، یک انقلاب در صنعت ویپینگ و خصوصا برای آن دسته از مصرف کنندگانی است که از اتومایزر های RDA استفاده می کنند. همچنین ، وجود بلوتوث و نرم افزار قابل نصب روی گوشی ، امکان تنظیم راحت تر دستگاه را در اختیار شما قرار می دهد.

گارانتی ۶ ماهه

این محصول دارای گارانتی ۶ ماهه با شرایط ویژه است. جهت اطلاع از شرایط گارانتی ، با فروشگاه تماس بگیرید.

موجودی:

موجود در انبار

4,500,000تومان

پاک کردن

اس ایکس مینی ایکس کلس ، یک کیت ویپ ۲۰۰ وات دو باتری است که توسط کمپانی ویپ اس ایکس مینی تولید می شود. این دستگاه می تواند نوع ویپینگ مصرف کنندگان را به طور کلی تغییر دهد. از آنجا که درباره ی طعم دهی اتومایزر های مختلف می دانیم ، هر چه فاصله ی بین سیم ویپ نصب شده روی اتومایزر و لبی ( اخرین جایی که بخار خارج می شود ) کمتر باشد ، هدر رفت طعم و مزه ی جویس کمتر شده و طعم دهی بیشتر و بیشتر حس می شود. بنابراین ، اتومایزر RDA ، می تواند اتومایزری باشد که در میان تمام تجهیزات و ابزار های ویپینگ ، طعم دهی بهتری را ارائه می کند. این اتومایزر ها ، به دلیل فاصله ی بسیار کمی که بین لبی و وایر ها دارند ، طعم دهی بی نظیری ایجاد می کنند. اما تنها نقطه ضعف آنها، عدم وجود تانک و مخزن برای نگهداری جویس است و شما هنگام ویپینگ ، باید پس از حدود ۱۰ تا ۱۵ کام ، پنبه نسوز ویپ اتومایزر را با جویس مرطوب کنید.

بیشتر بدانید

این دستگاه به صورت پکیج به همراه یک اتومایزر SX Mini Divine RDA در دو رنگ مشکی با اتومایزر مشکی و نوک مدادی با اتومایزر استیل ( نقره ای ) به فروش می رسد. اتومایزر های آر دی ای ، طعم دهی بی نظیری دارند و بسیاری از مدل های جدید این اتومایزر ها ، در جعبه آن ها دارای پین اسکوانک هستند. پین اسکوانک ، یک نوع پیچ است که وسط آن، یک حفره قرار دارد. این پیچ ، می تواند با پیچ زیر اتومایزر تعویض شود و روی دستگاه های اسکوانک مثل ایکس کلس ، مورد استفاده قرار گیرد. البته اتومایزر دیواین که به همراه این ماد به فروش می رسد ، یکی از بهترین اتومایزر های آر دی ای بازار شناخته می شود.

بنابراین ، شما می توانید از بیشتر اتومایزر های RDA محبوب بازار ، روی این دستگاه استفاده کنید. 

اما اس ایکس مینی ایکس کلس ، اکنون این مشکل را حل کرده است. در قسمت پشت و در سمت پایینی آن ، یک مخزن ۴ میلی لیتری پلاستیکی قرار گرفته که می توانید آن را با جویس محبوبتان پر کنید. در داخل دستگاه و در قسمتی که قابل مشاهده نیست ، یک موتور کوچک بدون نویز و با صدای بسیار کم قرار دارد که هنگامی که دکمه فایر را نگه داشته و ویپینگ می کنید ، به میزان مورد نیاز ( که البته می توانید مقدار آن را خودتان تنظیم کنید ) ، جویس از این مخزن به داخل اتومایزر RDA نصب شده روی دستگاه به صورت اتوماتیک پمپ می شود. این قابلیت ، از سوختن پنبه و کارکرد دستگاه بدون جویس ، محافظت می کند و البته ، دردسر هر بار پر کردن جویس پس از هر چند کام را هم نخواهید داشت.

بدنه ی این دستگاه ، از جنس آلیاژ زینک الوی ساخته شده و دو طرف فریم اصلی دستگاه ، با استفاده از فیبر کربن پوشیده شده است. با توجه به استفاده از این آلیاژ و همچنین پوشش فیبر کربن ، دستگاه در عین مقاومت بالای ضربه و شوک ، از وزن بسیار کمی نیز برخوردار است و حتی با نصب دو باتری وزن دستگاه بسیار ایده آل خواهد بود. فیبر کربن ، می تواند پوششی باشد که هنگامی که دستگاه را در دست گرفته و از آن استفاده می کنید ، بسیار خوش دست باشد.

تنظیمات خاص دستگاه و بلوتوث ، این دستگاه را متفاوت می کند

در قسمت جلوی دستگاه ، یک صفحه نمایش تمام رنگی و تاچ ، با اندازه ی مناسب قرار گرفته است. در بالای این صفحه نمایش نیز ، یک دکمه ی بزرگ و راحت برای فایر کردن وجود دارد که با ترکیبی از این دکمه و منوی لمسی دستگاه ، می توانید تنظیمات مورد نیاز را اعمال کنید. مانند همه ی ویپ ها ، با پنج بار فشردن دکمه ی فایر به صورت پشت سر هم ، دستگاه روشن می شود و شما با نوشته ی SXMini مواجه می شوید. در صفحه ی اصلی ، شما اطلاعات کارامدی از جمله توان خروجی دستگاه ، مقاومت کویل نصب شده روی اتومایزر ، ولتاژ خروجی ، میزان شارژ باتری ، تعداد کام های گرفته شده ( پاف کانتر ) و همچنین حجم جویسی که پمپ خواهد شد را مشاهده خواهید کرد.

کافیست یکبار انگشت خود را از قسمت بالای صفحه به سمت پایین بکشید تا به منوی دستگاه دسترسی پیدا کنید. در این منو ، باید بین آپشن های مختلف اسکرول کنید تا به تنظیم مورد نیاز خود برسید. در این منو ، شما انتخاب های متفاوتی دارید. مثلا ، روی آپشن پمپ Manual ، شما می توانید به صورت دستی جویس را به داخل اتومایزر پمپ کنید یا با فشردن دکمه ی با جهت پایین ، جویس اضافه در دک اتومایزر را به داخل تانک برگردانید. در آپشن پمپ Auto ، می توانید زمان پمپ کردن جویس را کم یا زیاد کنید. توان خروجی دستگاه نیز از این قسمت قابل تنظیم است. آپشن بعدی ، آپشن ESS است که مربوط به پمپ اتوماتیک دستگاه است. با دکمه های بالا و پایین ، می توانید مود مورد نظر خود را نسبت به اتومایزر نصب شده روی دستگاه انتخاب کنید. اولین گزینه ، ESS OFF است که به طور کلی پمپ را خاموش می کند. گزینه دوم ، ESS RDA است که ویژه ی استفاده روی اتومایزر Divine RDA می باشد که به همراه دستگاه به شما داده می شود. گزینه ی Squonker RDA ویژه ی استفاده از سایر اتومایزر های آر دی ای ، مثلا اتومایزر وتوفو پروفایل آر دی ای است.

اگر با انگشت خود صفحه نمایش را یکبار به سمت بالا بکشید ، علامت قفل از روی صفحه برداشته می شود و با یک بار لمس کردن عدد وات ، می توانید از همان صفحه ی اصلی و به صورت مستقیم ، وات دستگاه را کم یا زیاد کنید. همچنین با لمس گزینه ی Standard روی صفحه اصلی ، می توانید حالت های مختلف خروجی مثل Powerful و Powerful+ را برای حالت کلی کارکرد دستگاه انتخاب کنید. در این ست از تنظیمات ، حالت Soft برای کام دهی نرم تر ، حالت Powerful برای کام دهی غلیظ تر و حالت Eco ، مناسب برای زمانی است که می خواهید جویس و باتری ، هر دو کمتر مصرف شوند. در گوشه ی پایین سمت راست صفحه نمایش ، یک عدد قرار دارد که در تنظیم اولیه دستگاه ۸۰ است. اگر این آیتم را انتخاب کنید ، می توانید حجم جویسی که در هر بار فایر کردن و کام گرفتن از دستگاه به اتومایزر پمپ می شود را تغییر دهید.

این عدد باید با توجه به واتی که ویپینگ می کنید یا اینکه از اتومایزر به صورت تک کویل یا دو کویل استفاده می کنید ، تنظیم شود. عدد مشخصی نسبت به هر نوع کانفیگ یا هر عدد واتی ، وجود ندارد و تنظیم این عدد باید کاملا بر حسب تجربه بر اساس نوع ویپینگ شما تنظیم شود. باید چند بار از دستگاه و اتومایزر ، در حالت های مختلف و با تنظیم های متفاوت استفاده کنید تا عدد ایده آل خود را پیدا کنید.

بهتر است بدانید که تنظیمات ایکس کلس هنوز تمام نشده و شما با پنج بار کلیک روی دکمه فایر ، به منوی دیگری دسترسی پیدا می کنید که تنظیمات بیشتری از منوی اول دارد.

ماد دو باتری ، ویژه ی افراد پر مصرف

در قسمت پایین دستگاه ، یک درب کشویی مانند قرار دارد که با فشردن آن به جلو ، باز می شود. این درب ، درب دسترسی به جایگاه دو باتری ۱۸۶۵۰ است. نحوه ی نصب باتری ها و جهت آن ها ، روی درب باتری هک شده است و می توانید طبق آن باتری ها را روی دستگاه قرار دهید. درب باتری به خوبی بسته می شود و به هیچ عنوان تکان نمی خورد. همچنین پس از نصب باتری ، اگر دستگاه را تکان دهید ، هیچ گونه صدای اضافی که به دلیل وجود فاصله و یا کیفیت کم درگاه باتری ایجاد می شود ، به گوش نمی رسد.

پیشنهاد می کنیم از دو باتری ویپ با کیفیت و با حجم بالا ، مثل باتری بیسن ۱۸۶۵۰ ویپ ۳۱۰۰ میلی آمپر روی این ماد استفاده کنید تا تجربه ی بی نظیری از ویپینگ ، با کام دهی نرم و طعم دهی خوب داشته باشید.

به طور کلی ، ما اس ایکس مینی ایکس کلس را به تمام ویپر های حرفه ای ، خصوصا افرادی که از اتومایزر های RDA استفاده می کنند ، پیشنهاد می کنیم. این دستگاه با ترکیبی از چیپست هوشمند ، تنظیمات کامل و کاربردی ، نو آوری و همچنین کیفیت ساخت بسیار بالا، چیزی جز رضایت و تجربه ی بی نظیر را نصب مصرف کننده نمی کند. همه ی ما اس ایکس مینی را برای سال هاست که به عنوان تولید کننده ی چیپست برای شرکت های سازنده ی ویپ ، می شناسیم و محبوبیت آن ، از زمان تولید دستگاه اس ایکس مینی اس ال کلس ، با تمرکز بر هوشمند بودن دستگاه و خلق ماد های لاکچری ، خاص و زیبا شناخته شده است.

مشخصات اس ایکس مینی ایکس کلس

 • استفاده از چیپست هوشمند SX650J
 • ابعاد دستگاه معادل با ۹۵.۵ در ۵۷ در ۴۰ میلی متر
 • پشتیبانی از ۲ باتری ۱۸۶۵۰ High-Amp ( به صورت جداگانه باید تهیه شود )
 • توان خروجی قابل تنظیم بین ۵ تا ۲۰۰ وات
 • ولتاژ خروجی بین ۱ تا ۸ ولت
 • بازه مقاومت در هر دو حالت Power Mode و Joule Mode برابر با ۰.۰۵ تا ۳.۰ اهم
 • حالت های مختلف خروجی شامل Powerful+, Powerful, Standard, Soft, Eco, و SXi-Q-S1-S5
 • ساخته شده از آلیاژ ترکیبی روی و استیل ضد زنگ ، با ترکیبی از فیبر کربن
 • حالت TC ، تکنولوژی پیشگیری از ویپینگ خشک و بدون جویس ( نیاز به تنظیم و فعال سازی ، به صورت پیش فرض غیر فعال است )
 • کویل های استیل ، تیتانیوم و نیکل به طور اختصاصی پشتیبانی می شوند
 • تکنولوژی درایور ESS ، پمپ اسپری جویس به داخل اتومایزر
 • مانیتورینگ هوشمند سطح جویس
 • دکمه فایر نرم و راحت
 • صفحه نمایش لمسی و فول رنگی TFT-IPS
 • درب باتری نیم کشویی و فیت در پایین دستگاه
 • تانک جویس قابل تعویض با ظرفیت ۴ میلی لیتر
 • محافظت هوشمند در برابر نصب باتری به صورت قطب های بر عکس
 • محافظت در برابر اتصال کوتاه
 • محافظت در برابر مقاومت بسیار پایین
 • محافظت در برابر تخلیه بیش از حد باتری
 • محافظت در برابر دمای بیش از حد
 • محافظت در برابر شارژ بیش از حد ( قطع کن خودکار )
 • کانکتور ۵۱۰ در قسمت وسط – بالا ی ماد
 • شارژ با استفاده از پورت USB Type-C
محتویات درون جعبه دستگاه
 • یک ماد SXmini X Class
 • یک کابل شارژ USB Type-C به USB
 • یک دفترچه راهنمای کاربر ( مطالعه ی آن حتما توصیه می شود )
 • یک کارت گارانتی ( برای فعال سازی گارانتی با فروشگاه تماس بگیرید )
 • یک تانک جویس
 • یک اتومایزر SXmini Divine RDA که به همراه دستگاه ، با جعبه ی آن دریافت می کنید.

توجه : کلیه محصولات موجود در ویپ ایکس ، دارای ضمانت اصالت کالا هستند و شما می توانید با خیالی راحت ، کلیه محصولات اورجینال SXmini را خریداری کنید. 

شناسه محصول: نامعلوم دسته: , برچسب: ,
برند

اس ایکس مینی sx mini

رنگ طرح

Black, Carbon Fiber

اتومایزر

دارد

نوع اتومایزر

RDA

باتری

خارجی

تعداد باتری

2 عدد

نوع باتری

18650

پورت شارژ

دارد

نوع پورت شارژ

type-c

جنس بدنه

zinc-alloy

صفحه نمایش

دارد

تاچ کنترل

دارد

توان خروجی

200 w

نوع فایر

با دکمه (نگه داشتن دکمه هنگام کشیدن)

نوع چیپست

SX650J

تشخیص هوشمند توان

دارد

بر اساس 2 دیدگاه

5.0 در کل
2
0
0
0
0

یک دیدگاه اضافه کنید

 1. حسین کشاورز

  شما کاتریج های یدک پمپش رو دارید ؟

  حسین کشاورز

  • فروشگاه ویپ ایکس

   سلام بله موجوده

   فروشگاه ویپ ایکس

 2. کسرا برائی

  امروز رسید دستم ممنون از فروشگاه ویپ ایکس بابت محصولات اورجینال
  خیلی عالیه واقعا ارزش پولی رو که میدید داره جنس بدنه واقعا از خود کربن هست
  کسایی که RDA دارند پمپ جویس خیلی به درد بخور هست براشون

  کسرا برائی

  • فروشگاه ویپ ایکس

   سلام از اینکه نظرتون رو با ما و مشتری های عزیز در میان گذاشتید ممنونیم

   فروشگاه ویپ ایکس

شما هنوز هیچ محصولی را مشاهده نکرده اید.

open

در تهران ، ارسال رایگان و پرداخت درب منزل برای سفارشات بالای ۳۵۰ هزار تومان – سفارش و مشاوره تلفنی ۰۹۹۸۱۰۲۱۰۹۲ – ۰۲۱۹۱۰۱۵۵۳۵